صفحه اصلی اخبار آخرین اخبار اولین IP Phone طراحی شده برای Asterisk

اولین IP Phone طراحی شده برای Asterisk

 

شرکت Digium ارائه دهنده پروژه استریسک در سال 2012 اولین تلفن تحت شبکه که صرفاً برای مراکز تلفنی استریسک طراحی شده بود را ارائه داد. این تلفن ها دارای کیفیت بالا (HD) می باشند و از تمام قابلیت های پایه سامانه های تلفنی شامل Call Waiting، Call Transfer و ... پشتیبانی می نمایند. از ویژگی های بارز این تلفن ها می توان به واسط برنامه نویسی منحصر به فرد آنها اشاره نمود که کاربر می تواند با استفاده از زبان هایی همچون Java Script اقدام به برنامه نویسی بر روی هسته مرکزی تلفن نماید. این تلفن های ارائه شده با هدف استفاده از حداکثر توان مرکز تلفن Asterisk در 3 مدل به بازار عرضه می گردند.

· مدل D40 یک تلفن در سطح ورودی می باشد. این تلفن دارای دو کلید و امکان اختصاص دو خط مجزا به آنها را دارا می باشد. تلفن D40 مناسب برای استفاده کارمندان عمومی می باشد.

· مدل D50 که یک تلفن در سطح متوسط می باشد دارای امکان تعریف 4 خط مستقل و 10 کلید جهت BLF می باشد. با استفاده از این 10 کلید کاربر می تواند به سرعت با شماره مورد نظر تماس گرفته و با استفاده از نشانگرهای LED از وضعیت هر شماره با خبر شود. این تلفن برای افرادی که دائم با تلفن سر و کار دارند مناسب می باشد.

· مدل D70 یک تلفن ویژه با امکان تعریف 6 خط می باشد. این تلفن دارای 10 کلید BLF می باشد. همچنین با استفاده از یک نمایشگر LCD امکان تماس با 100 داخلی مهم به سادگی میسر خواهد بود. این تلفن برای استفاده مدیران ارشد مناسب می باشد.

قیمت های پیش بینی شده برای مدل D40 برابر 129 دلار، D50 برابر 179 دلار و برای D70 برابر 279 دلار می باشد.

، ئ  Transferبلیت های پایه سامانه های تلفنی شامل کز تلفنی استریسک طراحی شده بود را ارائه داد. این

 

آخرین بروزرسانی (دوشنبه ، 24 بهمن 1390 ، 17:17)

 
Loading